Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

ConnectModule eBike Alarm BOSCH

ConnectModule  eBike Alarm BOSCH


Aplikaci eBike Flow BOSCH si můžete stáhnout z příslušného obchodu App Store bez dalších nákladů. 

eBike Alarm obsahuje funkci alarmu a je ideálním doplňkem mechanického zámku – pro ještě lepší ochranu před odcizením: Po instalaci aplikaceeBike Flow bude váš chytrý telefon fungovat jako digitální klíč. Pokud elektrokolo vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje. Při nepatrném pohybu takto zajištěného elektrokola  bude eBike Alarmreagovat výstražným signálem. Pokud se vaše elektrokolo začne trvale pohybovat, obdržíte na chytrý telefon zprávu, spustí se funkce trasování a vy můžete sledovat polohu svého kola v aplikaci eBike Flow. Abyste mohli využívat funkci eBike Alarm, musí být na vašem elektrokole nainstalován modul ConnectModule a aktivován zámek eBike Lock, který automaticky vypne podporu motoru.

Přehledně:

  • Automatické zapnutí

  •  eBike Alarm se automaticky zapne, jakmile elektrokolo vypnete.

  • Parkování

V aplikaci eBike Flow máte zaparkované elektrokolo pod neustálou kontrolou.

  • Akustické a optické upozornění

Funkce eBike Alarm vás nejprve upozorní zvukovým signálem a rozsvícením LED kontrolek, když zaznamená menší pohyb.

  • Užitečná funkce sledování

Pokud dojde k většímu pohybům vašeho elektrokola, obdržíte upozornění a můžete sledovat jeho polohu v aplikaci eBike Flow.

  •  Informace o poloze a stavu elektrokola

elektrokolo v klidu zaparkujte: Aplikace eBike Flow zobrazuje polohu a stav zabezpečení, tj. zda je aktivní funkce eBike Alarm a zámek eBike Lock. Nemusíte se tak starat o ochranu svého eBiku a bezpečně ho najdete tam kde jste ho zaparkovali.

  • Dvoustupňový alarm

Pokud někdo začne manipulovat s vaším eBikem bez platného digitálního klíče, kolo vydá akustické a optické upozornění: Díky inteligentní detekci pohybu rozezná, zda se elektrokolo pohybuje nepatrně nebo výrazně. Kromě výstražného upozornění odešle v případě značného pohybu upozornění do vašeho chytrého telefonu. Informováni budete pouze v důležitých situacích. Nebudete si tak dělat zbytečné starosti, ale v závažném případě můžete zavolat policii.

  • Užitečné sledování

Sledujte polohu svého elektrokola na svém chytrém telefonu: Pokud dojde k odcizení elektrokola funkce eBike Alarm odešle oznámení, spustí se automatické sledování. V aplikaci eBike Flow můžete zjistit polohu svého jízdního kola a předat ji policii.

  • Nezbytná jednotka ConnectModul

Montáž modulu ConnectModule přenechejte specializovanému prodejci. Obsahuje rádiový modul a modul GNSS. V dalším kroku jednoduše aktivujete digitální službu eBike Alarm prostřednictvím aplikace eBike Flow.

Prvních 12 měsíců zdarma

 Následně stojí eBike Alarm 4,99 EUR měsíčně nebo 39,99 EUR ročně.

Aplikace eBike Flow vás propojí s vaším elektrokolem a digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého elektrokola můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váše elektrokolo stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. 


 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Bosch Connect Module "BCM3100" je kompatibilní s motory Bosch Performance CX Generation 4 Smart System.Současně je nutné prověřit kompatibilitu krytu motoru pro ConnectModule.


Skladem
ZOBRAZIT DETAIL
BOSCH eBIKE alarm Connectmodule
eBike Alarm Connectmodule BOSCH představuje funkci alarmu a je ideálním doplňkem vašeho mechanického zámku pro ještě lepší ochranu před odcizením. Je určeny pro systém BOSCH The smart system.
2590.00
2590,00 Kč