Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

BOSCH Performance CX 2020.
BOSCH Performance CX 2020.
Mod. KAMMU PT290 - 29", mod. KAMMU PT275 - 27,5"
Mod. KAMMU PT290 - 29", mod. KAMMU PT275 - 27,5"
Motor BOSCH 4.generace Performance CX + akumulator 625Wh.
Motor BOSCH 4.generace Performance CX + akumulator 625Wh.
Převodník FSA 34z
Převodník FSA 34z
Přední náboj s osou 15mm.
Přední náboj s osou 15mm.
Zadní náboj s osou 12mm.
Zadní náboj s osou 12mm.
Hlavové složení Tapered 11/8x11/5".
Hlavové složení Tapered 11/8x11/5".
HEAVY TOOLS
HEAVY TOOLS

HEAVY TOOLS KAMMU 29"vel.18" BOSCH Performance CX 625Wh - Gen. 4.

Kód produktu: 1112

NOVINKA značky HEAVY TOOLS pro sezonu 2020, pro kterou je použito nejnovějšího motoru zn. BOSCH a to motoru Performance CX generace 4. Při použití nového nejvýkonnějšího akumulátoru s kapacitou 625Wh se jedná o špičku v elektrokolech pro rok 2020.
Cena s DPH
72990.00 84490,00 Kč
Cena bez DPH
60322,27 Kč
Skladem

HEAVY TOOLS KAMMU 29"vel.18" BOSCH Performance CX 625Wh - Gen. 4.

NOVINKA značky HEAVY TOOLS pro sezonu 2020, pro kterou je použito nejnovějšího motoru zn. BOSCH a to motoru Performance CX generace 4. Při použití nového nejvýkonnějšího akumulátoru s kapacitou 625Wh se jedná o špičku v elektrokolech pro rok 2020.

Geometrie kola

Geometrie kola

Výrobce

HEAVY TOOLS

Parametry

rám Kammu MTB 29" BOSCH 4. Gen. osa 12mm, Alloy 6061
vidlice Suntour XCR34 -RL Boost, osa 15mm
motor BOSCH Performance CX Gen.4 - mod.2020
displej BOSCH Purion
baterie BOSCH PowerTUBE 625Wh Horizontal
nabíječka BOSCH 4A
hlavové složení FSA 55R 11/8" x 11/5"
představec H.Tools ASM01
řídítka H. Tools RB22 700mm/rise 10mm
grip VELO VLG-776AD3
brzdy Shimano BL-MT401/ rotorSM-RT30 180mm
kliky FSA BOSCH G4 170mm / 34z
přehazovačka Shimano Deore 6000GS Shadow+ 10spd
řazení Shimano Deore 6000 10spd
řetěz Shimano KCNE6090/118 10spd
kazeta Shimano CS-HG500 11-42 10spd
náboje Shimano HBMT400 - 15mm / FHMT400 - 12mm
ráfky Remerx ROCKY DISC 32H
pláště Schwalbe Smart Sam 2,25
sedlo H.Tools VL-3381
sedlovka H. Tools SP-719K 30,9mm / 350mm
pedály VP - 197 Alloy
hmotnost kola 22,9 kg bez pedálů
Geometrie rámu SMML
Průměr kol ["]27,5"27,5"29"29"
A - úhel hlavové trubky [st.]69696868
B - výška hlavové trubky [mm]120121110120
C - horizontální délka horní trubky [mm]595605605625
D - dálka horní trubky [mm]568578576594
E - délka sedlové trubky [mm]405450450500
F - délka zadní stavby [mm]445445460460
G - úhel sedlové trubky [st.]71717272
H - rozvor kol [mm]1130115011661188

Související zboží

Žádné produkty k zobrazení

Podobné zboží

Žádné produkty k zobrazení