Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

KTM Macina AERA 571 LFC

Kód produktu: 020484506

KTM Macina AERA 571 LFC motor BOSCH Performance CX Gen. 4 a akumulátorem BOSCH PowerTUBE 500Wh horizontální
Cena s DPH
97790.00 97790,00 Kč
Cena bez DPH
80818,20 Kč
Na dotaz

KTM Macina AERA 571 LFC

KTM Macina AERA 571 LFC motor BOSCH Performance CX Gen. 4 a akumulátorem BOSCH PowerTUBE 500Wh horizontální

Geometrie kola

Geometrie kola

Výrobce

KTM

Parametry

rám Macina Trekking Onroad Alloy6061PT625Wh Bosch Gen. 4
vidlice Suntour XCM 32 ATB coil 27.5" NLO 80mm taper
motor BOSCH Performance Gen. 4 - 25 km/h / 85Nm
displej BOSCH Intuvia LCD display with Remote
baterie BOSCH PowerTUBE 500Wh hor.
nabíječka BOSCH 2A
hlavové složení Ritchey Zero Logic Comp 1.1/8"-1.5"
představec KTM Line UP3 adjust. 0-90°
řídítka KTM Comp rizer15 680mm
grip Ergon GP1 SD
brzdy Tektro HD-T390 / E390 2-Piston
kliky KTM COMP ISIS 170mm Q16
přehazovačka SHIMANO Deore M4120 - 10 SGS shadow
řazení Shimano Deore M4100 - 10 display
řetěz KMC e10 EPT e-bike
náboje SHIMANO Deore M6000 CL 32H 100-5QR / Deore M6000 CL 32H 135-5QR
ráfky Ryde Rival30 32H 584x30C
pláště Schwalbe SMART SAM PERF 57-584 RT
sedlo Selle Royal Freeway
sedlovka KTM Comp 30.9/300
pedály MTB Pedal flat VPE-527 alloy
blatníky SKS A65R 65mm black matt
osvětlení B&M Lumotec DOOP LED 35LUX / B&M Toplight 2C LED
nosič KTM Racktime light (snap-it 1.0)
stojan KTM 28" adjust
hmotnost kola 26,2 kg (bez pedálů)
Výška postavy [cm]SML
Průměr kol ["]28"28"28"
A - úhel hlavové trubky [st.]69,57070
B - výška hlavové trubky [mm]160160174
C - horizontální délka horní trubky [mm]590597605
E - délka sedlové trubky [mm]4304651
F - délka zadní stavby [mm]492492492
G - úhel sedlové trubky [st.]71,571,571,5
H - rozvor kol [mm]111111131123

Související zboží

Žádné produkty k zobrazení

Podobné zboží

Žádné produkty k zobrazení