Košík
Účet

This is custom content

Bosch eBike Systems

Bosch

Společnost Bosch eBike Systems utváří budoucnost eBikové mobility svými inovativními produkty a digitálními službami, od vysoce účinných pohonných systémů až po první sériově vyráběný systém ABS pro eBiky a řešení Connected Biking. Ať už jde o každodenní jízdy po městě, příjemné projížďky v přírodě nebo sportovní dobrodružství v horách: Společnost Bosch eBike Systems nabízí elektrocyklistům správný pohonný systém (pohonnou jednotku, akumulátor, displej a aplikaci) pro každý požadavek a každou oblast použití, což zaručuje jedinečný dojem z jízdy.

Dnes více než 100 předních světových značek jízdních kol důvěřuje dokonale sladěnému modulárnímu portfoliu výrobků. Jako samostatná divize skupiny Bosch využívá Bosch eBike Systems také technologické a výrobní zkušenosti skupiny. Pro zdravou, bezpečnou a udržitelnou mobilitu, která je navíc zábavná.

Elektrická kola s motory BOSCH

Tyto motory poskytují vysoký výkon, dlouhý dojezd, spolehlivost a především neustálý vývoj.

Při volbě vhodného elektrokola, většinou čerpáme z údajů (technických parametrů) které výrobci motorů u svých výrobků uvádějí. Příkladně: Ah a Wh akumulátoru nebo kroutící moment uváděný v Nm. Tyto údaje jsou ale pro běžného uživatele jenom těžko ověřitelné a v mnoha případech není zohledněn ani systém řízení samotného motoru který je pro chování elektrokola a dojezdové vzdálenosti stejně důležitý.

Například 400 Wh akumulátor u jedné značky může mít stejnou dojezdovou vzdálenost jako 600 Wh akumulátor u značky druhé a proto je při výběru vhodného stroje důležité elektrokolo otestovat na delší trase. Svezení na 100 m před prodejnou nám mnoho neřekne.

Dalším podstatným faktorem při rozhodování je servis, dále dostupnost náhradních dílů a následně životnost celého elektrokola. Určitým vodítkem při výběru mohou být i značky elektrokol které zvažovaný pohonný systém používají.

Právě splnění těchto výše uvedených  podmínek je předpokladem spokojeného zákazníka. Značka BOSCH vše uvedené splňuje.

Systém BOSCH

Systém BOSCH využívá Li-Ion baterie o kapacitách 400/500/625 a 750 Wh ale základem celého systému je výkonný středový motor Drive Unit, který ve spojení s integrovanou řídící jednotkou vyhodnotí z připojených snímačů až 1000 údajů za vteřinu. To je předpokladem přesného dávkování požadované asistence a přirozeného chování elektrokola.

Nejde jenom o samotný produkt v čem je BOSCH tak silný, ale dostupnost náhranních dílů a diagnostikovatelnost celého systému je další silnou stránkou této značky.

Pohonné jednotky, displeje a baterie Bosch eBike Systems přesvědčí nejvyšší technickou kvalitou - je to dokonale sladěný tým. Díky modulárnímu portfoliu produktů nabízí Bosch uživatelům eBike optimální pohonný systém pro každý požadavek. Široká škála možných kombinací pohonné jednotky, baterie a displeje zajišťuje vynikající zážitek z jízdy.

Švihem do kopce

Společnost Bosch eBike Systems byla založena v roce 2009 a ze začínajícího podniku se stala globálním hráčem. V současné době důvěřuje součástkám „Bosch epowered” více než 100 předních světových značek jízdních kol. Vysoká kvalita a spolehlivost, výkonné pohonné jednotky a odolný akumulátor zajišťují zážitek z jízdy v Evropě, Severní Americe, Asii a Austrálii.

Výhody motorizace Bosch

  • Motorové systémy Bosch pro elektrické kola jsou vyrobeny podle automobilových standardů.
  • Certifikovaná servisní síť Bosch poskytuje spolehlivý odborný servis, ať už jedete kamkoli.
  • Dlouhodobě ušetříte peníze za údržbu a opravy.
  • Kolo s motorizací Bosch je dobrá investice (alespoň v dohledné době).
  • Podrobné diagnostické zprávy vám pomohou využít vaše nové elektrokolo na maximum.

Zkušenosti zákazníků

Doporučuji každému koho jímá nostalgie a vzpomínka na Bédu Trávníčka z Mountfieldu. Ne, teď vážně, jsou to poměrně kvalitní elektrokola za dobrou cenu.

Pavla K.

Tuto značku, pokud vím, dnes vlastní KTM. To hovoří za vše. Doporučuji.

Alois V.

I když se nejedná o top značku, své kvality má a stojí za to.

Jarek K.

Bosch

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na video