Košík
Účet

This is custom content

Špičkový výrobce kol

První kolo KTM Fleetwing 1964 neslo označení kvality Made in Austria. O více než 50 let později jsme hrdí na to, že můžeme největší část našich motocyklů opět označit touto značkou, která znamená nejvyšší kvalitu a nejmodernější technologie. Kromě toho našim kolům - Made in Austria - důvěřuje více než 50 zemí světa.

Jízdní kola KTM jsou renomovanou značkou, která stojí v čele cyklistického průmyslu a spojuje v sobě desetiletí inženýrské dokonalosti, inovativního designu a vášně pro posouvání hranic. S bohatým dědictvím, které má kořeny ve výrobě motocyklů, KTM Bicycles plynule přenesla své odborné znalosti a neúnavnou snahu o výkon do světa jízdních kol a eBiků.

Špičková nabídka

Nabízíme rozmanitou škálu jízdních kol, která uspokojí potřeby jezdců napříč různými disciplínami. Od vysoce výkonných horských elektrokol, která jsou postavena pro zdolávání těch nejnáročnějších trailů, přes elegantní a výkonná silniční kola navržená tak, aby se prosekávala větrem, až po kola pro dojíždění do práce a nákladní kola, která vás s lehkostí přesunou po městě - máme kolo pro každé dobrodružství.

Naše základní filozofie, která se nachází na úpatí Alp v rakouském Mattighofenu, je jednoduchá a zároveň silná: vytvářet kola, která ztělesňují dokonalou kombinaci výkonu a přesnosti. Věříme, že každý jezdec, ať už profesionální sportovec nebo vášnivý nadšenec, si zaslouží stroj, který dokáže jeho zážitky pozvednout do nových výšin.

Náš závazek ke kvalitě je neochvějný. Každé kolo KTM je pečlivě vyrobeno s přesností a důrazem na detail, s použitím těch nejlepších materiálů a nejmodernějších výrobních postupů. Posouváme hranice inovací a neustále hledáme nové způsoby, jak zvýšit výkon, zlepšit odolnost a poskytnout jedinečný zážitek z jízdy.

Špičkové výkony

To, co skutečně odlišuje jízdní kola KTM, je naše neochvějné odhodlání posouvat hranice. Úzce spolupracujeme s profesionálními jezdci, předními výrobci komponentů, jako jsou Shimano, Bosch, Fox a RockShox, a dalšími odborníky z oboru, abychom získali neocenitelné poznatky, které pak promítáme do špičkových technologií a konstrukcí. Každá inovace je důkladně testována v reálných podmínkách, což zaručuje, že naše kola poskytují výjimečný výkon, spolehlivost a bezpečnost.

Kromě naší technické zdatnosti je společnost KTM Bicycles hluboce zakořeněna v živé cyklistické komunitě. Podporujeme a sponzorujeme různé akce, týmy a iniciativy, které podporují vášeň pro cyklistiku po celém světě. Náš závazek se rozšiřuje na poskytování výjimečného zákaznického servisu, který podporuje jezdce na každém kroku, od výběru dokonalého kola až po poskytování odborného poradenství a pomoci.

Když jedete na kole KTM, nejedete jen na stroji, ale využíváte odkazu dokonalosti a inovací. Ať už se honíte za pódiovými umístěními, prozkoumáváte nezkrocené stezky, nebo si prostě jen užíváte svobodu dvou kol, věřte, že vám KTM poskytne zážitek z jízdy, který překoná vaše očekávání a zanechá ve vás touhu po dalším. Vydejte se s námi na tuto vzrušující cestu a poznejte sílu a přesnost, které definují jízdní kola KTM.

KTM